Zdravotní obuv ORTO plus

Jsme česká rodinná firma, která pro Vás vyrábí zdravotní a komfortní obuv již přes 20 let! Naše obuv si vás získá svou kvalitou zpracování, příznivou cenou, použitými prvotřídními materiály, jedinečnou konstrukcí, komfortními stélkami a integrovanou anatomii pro zdravou chůzi. Navíc vyrábíme obuv i ve více šířkách! Pro pány nabídneme nadměrnou obuv s prvotřídním designem.

Svršky i podšívky obuvi jsou vyrobeny výhradně z usňových certifikovaných materiálů. Jako jedni z posledních výrobců stále přišíváme ručně svršek obuvi k podešvi zdravotní obuvi!   Tato výjimečná technologie výroby Vám poskytuje individuální přizpůsobení obuvi na Vaše nohy.

Obuv ORTO plus nabízí komfort, vhodnou šířku i prostor pro vaše chodidla! Tím zachovává přirozený tvar chodidel a zabraňuje deformitám prstů (hallux valgus, vbočené malíky, patní ostruhy, otlaky, drápovité prstce, přeložené prstce) Naše obuv napomáhá ke zlepšení zdravotního stavu dolních končetin a prevenci. Všechna vyráběná obuv obsahuje podporu nožních kleneb.

 

Nově jsme získali certfikaci obuvi v pogramu Česká kvalita "Komfortní obuv"!

Obuv respektuje biomechaniku obuté nohy a ve výrobě uplatňujeme nejnovější studie z anatomie, ortopedie, protetiky a biomechaniky chůze. Nabízená kolekce je pod dohledem uznávaných lékařů, konstruktérů a módních návrhářů. Jsme členy České obuvnické a kožedělné asociace i České podiatrické společnosti. Aktivně spolupracujeme na obuvnických mezinárodních projektech, zaměřených na problematiku a význam obouvání.

                                                              

Naše ucelená nabídka je rozdělena do jednotlivých řad:

ORTO plus - nabízí letní dámskou i pánskou obuv, vybrané modely s vyjimatelnými stélkami
ORTO Dynamic - pánská celoroční i nadměrná obuv s vyjimatelnými stélkami !
ORTO Soft - dámská celoroční komfortní obuv ve více šířkách !
ORTO Nature - dámská celoroční obuv v luxusním provedení ve více šířkách !
ORTO Barefoot - minimalistická obuv pro bosé obouvání
ORTO Care - zastupuje přípravky k údržbě obuvi

Kompletní katalogy těchto řad jsou určeny pouze našim obchodním partnerům.

Výsledkem je pohodlná, zdravotně nezávadná obuv v komfortním provedení.

Zdravé nohy jsou klíčem
ke zdraví celého těla

 x